Klub štvorlístok

/Klub štvorlístok
Klub štvorlístok2020-10-18T21:06:22+00:00

Do odvolania kvôli Covid 19 sme museli našu činnosť pozastaviť.

Klub Štvorlístok vo Výmenníku Važecká

Predstavujeme Vám Klub Štvorlístok a náš Výmenník Važecká Košice.

🍀Milí priatelia Klubu Štvorlístok.🍀Pripravujeme pre vás nové podujatia v Klube Štvorlístok vo Výmenníku Važecká na Sídl. Nad jazerom Košice.

Ako ste boli zvyknutí, podujatia budú opäť 2x do mesiaca a to vo štvrtky.

Novinkou budú aj výlety, víkendovky, stretnutia s youtubermi atď.

🎥Pripravili sme pre vás tému, ktorá je aktuálna pre deti. Názov je: “Akcia 3. 2. 1. … “. Ide o zábavne workshopy, kde sa deti budú učiť natáčať rôzne zábavne aj poučné videa, stanu sa aj hercami, tanečníkmi vo videách. 📸

Naučia sa sami strihat video, ktoré natočia. Pripravia si kulisy potrebné do videa, naučia sa rôzne tance, budú aj hercami rôznych zábavných scénok. Stanu sa z nich nádejní youtuberi, režiséri, kameramani, strihači, herci a iné.

Budeme sa stretávať aj s youtubermi a hercami, ktorí im poriadia alebo niečo nové naučia. Budeme sa snažiť raz do mesiaca organizovať výlety do prírody alebo za nejakou známou osobnosťou.

Tieto podujatia sú vhodné pre deti od 8 rokov.

Určite nezabúdame na menších účastníkov, pre ktorých budeme stále pripravovať veľké podujatia ako je Halloween, Mikuláš, karneval, deň detí a iné … .

Tieto podujatia budú organizovať dobrovoľníci a nadšenci videa. Viac informácií budeme písať pred aktuálnym termínom podujatia.

Vstup bude bezplatný.

Deťom stačí len mobilný telefón alebo fotoaparát.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok