Best Camp 2024

/Best Camp 2024
Best Camp 20242023-09-19T11:36:14+00:00

Letný táborový seminár je pre členov klubu Loďka nádeje

Prípade že máte záujem o táborový seminár a nie ste členom klubu. Vyplnením prihlášky sa môže stáť členom klubu Loďka nádeje a tak sa môžete zúčastniť táborového semináru.

Letný táborový seminár Best Camp 2023 je úspešné ukončený

Nová ponuka táborových seminárov na rok 2024 vyjde koncom októbra 2023

Buď prvý a stretni sa s obľúbeným youtuberom objednaj si k táboru VIP kde sa stretneš ako prvý, získaš VIP stretnutie ako prvý podpis aj fotografiu a darček merch alebo osobný darček od youtubera Tik tok kera

Termíny turnusov:)

Aj v roku 2023 sme pre deti a mládež pripravili ponuku letných pobytových seminárov, pod  názvom Best Camp 2023.  Novinkou budú 3 témy v jednom campe! Budete si vedieť vybrať tú, ktorá zaujíma najviac vaše deti. Všetky deti sa samozrejme stretnú aj s našimi hosťami zo sveta youtube a Tik Toku.

Všetky seminári sme pripravovali podľa aktuálnych trendov pre vaše deti.

Rád natáčaš a striháš videá? Chceš byť kameraman, režisér, či herec? Chcel by si sa zoznámiť a spoznať sa s kamarátmi, ktorí majú podobné záujmy ako ty? Pre teba je vhodný práve YouTube Camp.

Rád tancuješ a páčia sa ti videá z Tik Toku? Chceš natáčať a naučiť sa nové tance, podeliť sa s tanečnými skúsenosťami? Chceš sa spoznať s kamarátmi, ktorí tiež frčia na Tik Toku? 

Pre teba je vhodný práve Tik tok Camp. 

Chcete aby si Vaše deti oddýchli od mobilov a aby si našli nových kamarátov, vyskúšali si ten pravý tábor, kde bude pripravených množstvo hier, dobrodružstva a zábavy? Chcete pre svoje deti mnoho kreatívnych, ale aj športových aktivít? Pre nich je vhodný tábor Kids Fantasy Camp. 

Veríme, že si vyberú ten správny Camp a budú z tábora odchádzať spokojní, s množstvom zážitkov a kamarátstiev.  

V letnej sezóne 2022 sme dosiahli veľkú spokojnosť  detí aj rodičov, ktorú si viete prečítať v recenziách.

Best Camp 2024 je určený pre deti a mládež od 6 do 16 rokov.

Príchod na tábor je v sobotu od 16:00 hod. a odchod taktiež v sobotu, o 10:00 hod.

Zažiješ leto plné zábavy, dobrodružstiev a súťaženia v duchu fair-play. Čakajú ťa kreatívne hry, tvorivé dielne, zábava, športové hry či výlety do neprebádaných oblastí, ale aj zaslúžený relax a kúpanie sa v bazéne. Od školy si odpočinieš v čarovných zákutiach slovenskej prírody, kde si dokonale vychutnáš svoje letné prázdniny. Tak neváhaj a prihlás sa na letný tábor Best Camp 2023!

Best Camp – pre deti a mládež, od 9 do 16 rokov.

Deti od 6 do 9 rokov sa môžu zúčastniť tábora pod podmienkou, že sa zúčastní aj ich starší súrodenec alebo kamarát.

Zaži originálne letné prázdniny, zachyť svoje zážitky na kameru a ukáž ich svetu! Spoznaj začínajúcich, ale aj skúsených youtuberov a Tik tokerov, ktorých baví svet internetu, videí a hier. Tvoja šanca na prázdninový PRIME TIME je tu!

Program zabezpečia skúsení animátori. Každý deň pripravíme tematický workshopzameraný na svet videa, natáčania a strihu.

Budeme točiť zábavné videá, sketche, challenge, pranky a denné vlogy. Natočíme videá z reálnych akčných dobrodružstiev a aktivít. Dones si svoj mobil a inú techniku, ktorú máš. Tvoriť a natáčať budete v malýchskupinkáchalebo individuálne. Spoznáš nových kamarátov, ktorých tiež baví svet youtubu.

Stretneš sa s youtubermi, ktorí sa podelia o svoje skúsenosti a poskytnú rady a typy pre začínajúcich, mladých youtuberov. Budeš natáčať, strihať, postovať a streamovať videá. 

Pozvaní Youtuberi sú: George, Fifqo, Nibuška, Annie Camel, Cristie a iní zaujímaví hostia.

Program

A to nie je všetko! Zažiješ hry ako Baby proti chalanom, táborovú olympiádu, ktorá preverí tvoje vedomostné a športové schopnosti. Zabávať sa budeš pri spoločenských hrách Partička, atď… Spoločné zimomriavky a štipku strachu zažijeme v nočnej hre, pri ktorej si overíš svoju odvahu a vytrvalosť. Kreatívni táborníci sa vybláznia v tvorivých dielňach. Ponúknuť ti vieme všetko, ale čo ti môžeme na 100% zaručiť, sú letné prázdniny plné zábavy, kamarátstiev, hier, súťaží, srandy, humoru a dobrej nálady.

Určite stretneš aj animátorov z minulých rokov a samozrejme aj ďalších nových animátorov.

Neváhaj a pridaj sa k nám, pretože TY, medzi nás patríš!

Ubytovanie: Rekreačné zariadenie Prašník

Fotografie z tábora 2022 nájdete v Galérii

Virtuálna prehliadka ubytovania tu

Stredisko sa nachádza v  samom srdci Myjavských kopaníc. Polohou je situované bezpečne mimo obce a rovno uprostred lesa. Rekreačné zariadenie Prašník je iba 15 km od Piešťan, 10 km od Štefánikovej mohyly v Brezovej pod Bradlom a 100 km od Bratislavy. V blízkom okolí sa nachádza veľa hradných zrúcanín, vodných nádrží, konských fariem a cyklotrás, ktoré robia zariadenie vhodným na aktívny oddych a relax.

Rekreačné zariadenie disponuje 2 až 6-lôžkovými izbami v turistickom štandarde   s celkovou kapacitou 130 lôžok. Ubytovanie je rozdelené na hlavnú budovu, dolný pavilón. K dispozícii je klimatizovaná veľká jedáleň s kapacitou 90 osôb, bar a krásna letná terasa s kapacitou 20 miest. V areáli rekreačného zariadenia je multifunkčná spoločenská sála, 2 vonkajšie bazény (kruhový bazén s priemerom 6,5m a hĺbkou 1,4m a klasický bazén 6 x12m a hĺbkou 1,1m). K dispozícií je aj ihrisko na plážový volejbal, pieskovisko, trávnaté ihrisko, stolný tenis,

Príplatkové služby

*VIP stretnutie s obľúbeným hosťom:

Možnosť vybrať si jedného obľúbeného youtubera, ktorý sa zúčastní tábora a mať s ním VIP stretnutie pre max 10 detí. VIP stretnutie bude počas obedňajšej prestávky.

Na stretnutí s youtuberom sa budú môcť ako prví fotografovať, získať podpis, natočiť spoločné video alebo tik tok, spoločne si zahrať na ps4 Just dance alebo inú vybranú hru, budú mať osobnejšie rozhovory s youtuberom  v menšej skupinke detí+ dostanú aktuálny merch daného youtubera.

V cene účastníckeho poplatku je zahrnuté

ubytovanie, strava 5x denne, neobmedzený pitný režim (pitná voda, čaj, sirup), zdravotný dozor (zdravotník), animátori, program, materiálno-technické zabezpečenie tábora, táborové tričko, odmeny do súťaží, hostia zapožičanie techniky, internet hot spot.

Všeobecné podmienky:

Registrácia  účastníka

Prihlásiť sa a rezervovať miesto na pobytovom semináre , si môžete najneskôr do 14 dni pred začiatkom turnusu alebo vypredania tábora . Prihlásiť sa môžete odkazom na prihlášku alebo emailom na adresu: lodka.nadeje@gmail.com.

Po uhradení rezervačného poplatku Vám príde potvrdzujúci email a informácie o uhradení platby a prihlášky.

Kapacita je obmedzená. Na jeden turnus maximálne 100 detí (Prašník) a 50 deti (Drienica), preto si rezervujte miesto čím skôr. Po zaslaní emailu Vám pošleme odkaz na prihlášku. Po vyplnení a odoslaní prihlášky, bude vaša rezervácia potvrdená e-mailom.

Organizačne pokyny a program posielame 1.6.2023

Zálohová platba

Záloha za tábor je 50 Eur so splatnosťou do 5 pracovných dní od potvrdenia rezervácie.

Neuhradená záloha do 5 pracovných dni bude rezervované miesto zrušene.

Doplatok je splatný najneskôr do 1.6.2023 a pri platbe na splátky do 14 dní pred začiatkom tábora. 

Číslo účtu do poznámky uviesť meno dieťaťa: IBAN: SK1183300000002100600758 Fio Banka.

Platbu za tábor je možné uhradiť aj v splátkach. Výška splátok sa určí po dohode.

  1. turnus vyplatený tábor do 1.6.2023 2 turnus vyplatený do 1.8.2023
  2. turnus Drienica vyplatený tábor do 1.7.2023

Tábor objednaný po 1.6.2023 treba uhradiť celu sumu do 5 pracovných dni .

Prosím pre platbu cez Slovensku poštu prosím prepošlite doklad o úhrade pre rýchlejšie zaradenie platby.

Rekreačný poukaz

Sme partnerom firmy Benefit Plus, ktorá pôsobí na Slovensku aj v Českej republike. Jej partnermi sú tiež rôzne firmy ako Coca Cola, Pepsi, Accenture, Siemens, Orange, TV Markíza, Ikea, Tatra Banka alebo KIA Motors Slovakia. či iné. Zamestnanci partnerských firiem vedia cez ich aplikáciu využiť rekreačný poukaz na naše letné tábory. Ak pracujete vo firme, ktorá nie je ich partnerom, môžete využiť rekreačný poukaz na základe vystavenej faktúry, ktorú odovzdáte vo vašej práci. Ak sa chcete zúčastniť našich táborov a máte špeciálny systém využívania rekreačných poukazov napíšte nám. V prípade otázok nás kontaktujte.

Sme partnerom Gusto karty že viete zaplatiť tábor cez platobnú bránu

Storno podmienky

Ak nastane zrušenie semináru organizátorom, zaručujeme 100% vrátenie členského poplatku.

V prípade, že registrovaný člen klubu OZ Loďka nádeje nemôže nastúpiť na seminár z akýchkoľvek dôvodov,  bude Vám členský poplatok vrátený po odpočítaní STORNO členského poplatku v sume 50€  z celkového členského poplatku vybraného seminára.

Stornovať seminár sa dá najneskôr do 2x týždňov pred začiatkom semináru. 

V prípade neočakávanej zmeny z Vašej strany, je možnosť presunúť na iný seminár.

Ak člen nastúpi na vybraný seminár a stane sa úraz, choroba alebo iná nepredvídaná udalosť, nie je už možnosť vrátenia členského poplatku za seminár z dôvodu nákladov na zariadenia – ubytovanie, strava, náklady spojené OZ.  V prípade choroby alebo úrazu tesne pred začiatkom semináru, je potrebné predložiť  poisteného člena OZ  lekársku správu pre danú poisťovňu. 

Ak ste poistení ECP tak sa Vám členský poplatok vráti v plnej sume. Bez poistenia sa uplatňujú storno podmienky podľa podmienok.

Na vybavenie STORNO žiadostí má OZ Loďka nádeje stanovené lehotu 30 dní od podania žiadosti. 

Sme partnerom Európskej poisťovne.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok