Prečo prihlásiť dieťa na tábor už teraz?

//Prečo prihlásiť dieťa na tábor už teraz?

Prečo prihlásiť dieťa na tábor už teraz?

Pandémia zasiahla nás všetkých a rozumieme rodičom, prečo váhajú už teraz prihlásiť dieťa na tábor, keď sa ešte netuší, či v lete budú môcť byť tábory zorganizované. 

Naše združenie vám ale garantuje 100% vrátenie peňazí v prípade zrušenia tábora.

My veríme a dúfame, že sa situácia do leta zlepší a letné tábory sa budú môcť uskutočniť, aj keď možno s určitými obmedzeniami.

Letné tábory sú pre deti veľmi dôležité, hlavne v tejto neľahkej dobe, keďže sa nemôžu stretávať s kamarátmi, nemajú žiadne voľno-časové aktivity a školy sú zatvorené.

V lete na letnom tábore sa budú môcť stretnúť so svojimi, ale a aj novými kamarátmi, zažiť plno dobrodružstiev a zábavy, či voľnosť od učenia a od školského roka stráveného doma.

Momentálne ešte nevieme, aká bude v lete situácia. Dozvieme sa to tesne pred letom. Doporučujeme si už teraz rezervovať miesto na tábore, pokiaľ sú ešte nejaké voľné. Pretože ak bude daný a obmedzený počet detí na tábore, budú uprednostnené tie deti, ktoré sa prihlásili najskôr.

Tu je zhrnutých 5 dôvodov, prečo si rezervovať tábor teraz:

1. Cena tábora

V zimných mesiacoch je vždy najlacnejšia cena tábora z dôvodu menšieho záujmu.

Akonáhle sa začne pandemická situácia zlepšovať a čas sa bude približovať k termínu tábora, ceny sa budú automaticky navyšovať, aj kvôli veľkému dopytu o letné tábory. Rok 2020 sa v mesiaci jún vypredal do pár dní. Obsadili sa všetky miesta a cena tábora bola 1,5 x väčšia ako teraz a aj tak bol o tábor veľký záujem.

2. Rezervácia

Teraz sa stačí len registrovať, rezervovať si tábor a sumu vyplatiť tesne pred táborom.

3. Splátky

Máte možnosť platiť tábor po určitých častiach tak, ako to vyhovuje vám. 

Písalo nám už viacero rodičov, že by nezvládli zaplatiť za dieťa/viac detí, sumu naraz. Preto každý rok dávame možnosť platby tábora už od septembra do júna, aby to bolo pre váš rodinný rozpočet výhodné. Mali sme rodiča, ktorý bol samoživiteľ, ale vďaka tomu, že platil tábor po častiach sa jeho dieťa vedelo dostať na tábor.

4. Garancia táborového miesta

V prípade obmedzeného počtu detí na tábore, Vám vďaka skorej rezervácii garantujeme miesto v tábore. Ak registrujete vaše dieťa v období február-marec, a budú rovnaké podmienky ako v roku 2020, tak máte na 100% zaručené miesto pre vaše dieťa. Ak sa od apríla naplní kapacita miest, tak vám to miesto garantovať nemôžeme.  Ale my veríme, že toto leto bude bez obmedzeného počtu a budú sa môcť zúčastniť všetky deti.

5. Vrátenie peňazí

Do 31.3.2021 v prípade zrušenia tábora zo strany rodiča, garantujeme 100% vrátenie peňazí, ktoré boli do daného dátumu za tábor zaplatené. Od 1.4.2021 platí storno poplatok (zrušenie tábora zo strany rodiča). Všetky storno podmienky si viete prečítať v prihláške a na web stránke tábora www.lodkanadeje.eu

Nemáte čo stratiť, len získať. Urobte svojim deťom radosť už teraz, aby sa mali na čo v lete tešiť. Chcú si užiť leto viac ako kedykoľvek predtým.

Tešíme sa na Vaše prihlášky a v prípade ďalších otázok nás kontaktujte. lodka.nadeje@gmail.com

Tím Loďka nádeje a Youtube campu

By |2021-02-12T12:53:52+00:0012 februára, 2021|Uncategorized|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok