Prajeme Vám šťastný nový rok a veríme, že sa spoločne vidíme v roku 2022

//Prajeme Vám šťastný nový rok a veríme, že sa spoločne vidíme v roku 2022

Prajeme Vám šťastný nový rok a veríme, že sa spoločne vidíme v roku 2022

Milí priatelia,

končí sa nám rok 2021 a je čas bilancovať čo sme všetko stihli v tomto roku.

Rok 2021 je poznačený pandémiou, preto tento rok bol na jednej strane pekný, ale na druhej veľmi ťažký.

Do júna 2021 sme nemohli organizovať žiadne podujatia. V júni po uvoľnení opatrení sme mohli konečne niečo organizovať pre vaše deti. Presťahovali sme sa z Výmenníka Važecká do Výmenníka Jegorovovo.

Výmenník Jegorovovo sme otvorili veľkou akciou. Bol to deň detí čo bolo po dlhej pauze  vynikajúce, kde nám prišlo aj veľa detí.

Mali sme ešte jednu akciu pred prázdninami trochu menšiu, ale bolo skvelé opäť organizovať podujatia pre deti.

V lete sme organizovali 3 denné tábory, kde sme sa opäť aspoň kúsok vrátili do Výmenníka Važecká. 2 denné tábory sme organizovali  vo Výmenníku Jegorovovo.

Tiež sme organizovali 3 pobytové tábory YouTube Campy, ktoré už držia tradíciu 4. rok.  Dve sme organizovali pri Piešťanoch Prašník a jeden v Kysaku. Už v polovici mája sme boli vypredaný s tábormi. Tento veľký záujem nás nesmierne potešil.

V septembri sme po prvýkrát organizovali potáborové stretnutie, na ktorom sa zúčastnili animátori a 30 detí. Bol to skvelý deň.

Na jeseň sa stal našim domovom opäť Výmenník Jegorovovo, kde sme organizovali krúžkovú činnosť pre deti, keďže pandémia postupne opäť naberala na sile, tak záujem o aktivity bol nízky. Organizovali sme aj Halloween vo Výmenníku Jegorovovo. Na základe opatrení sme nemohli robiť strašidelnú party ako zvyčajne každý rok, ale aj napriek tomu sme urobili pre deti aktivity. Na záver prešli v exteriéri výmenníka dobrodružnú cestu za úplnej tmy a strašidelných zvukov.

Od polovice novembra sme opäť kvôli pandémii museli zrušiť všetky podujatia. Chystali sme sa vrátiť aj do Výmenníka Važecká, ale vyššia moc nám to neumožnila.

Rok 2021 bol pre nás veľmi ťažkým rokom lebo sme nemohli robiť to, čo máme radi a to organizovať aktivity pre vaše deti. V lete sme si to vynahradili, za čo sme vďační.

Chceme sa poďakovať hlavne rodičom, že ste prihlásili deti do našich táborov a dôverovali, že im pripravíme skvelý program, že sa o nich čo najlepšie postaráme. Myslíme si, že očakávania sa podarilo naplniť. Môžeme to vidieť v spätnej väzbe od rodičov, ktorá ukazuje 98% spokojnosť. Dôkazom toho je, že mnoho z vás sa opäť prihlasuje na naše tábory konajúce sa v roku 2022. 

Veríme že rok 2022 bude lepší ako predošlý, budeme môcť opäť organizovať podujatia a výlety pre vaše deti. Veríme, že sa vrátime do Výmenníka Važecká, kde oslávime naše narodeniny spoločne s vami. Dúfame, že spokojnosť s letnými tábormi bude naplnená na 100%.

Poďakovanie patrí aj animátorom, ktorí organizovali program pre vaše deti a starali sa o bezpečnosť a ich zdravie. Vďaka patrí všetkým priateľom a podporovateľom Loďky nádeje, spolu s vami sme tu už od roku 2014.

Prajeme Vám šťastný nový rok a veríme, že sa spoločne vidíme v roku 2022.

By |2021-12-31T12:58:54+00:0031 decembra, 2021|Uncategorized|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok