Narodeninová oslava

//Narodeninová oslava

Narodeninová oslava

Dňa 12.5.2016  naše občianske združenie  Loďka nádeje organizovalo narodeninovú oslavu -2. rok založenia o.z., ktorá bola spojená s Country bálom pre deti vo Výmenníku Važecká v Košciach. Oslava prvých narodenín založenia klubu Štvorlístok a druhých narodenín Loďky nádeje začala o 14:00 hod. Odštartovali sme to akciou Country bál, pri ktorom si deti potancovali vo veľkom a ukázali, že majú tanečný talent. Pre deti sme pripravili s dobrovoľníkmi tance v štýle COUNTRY,  ktoré mali deti opakovať, bola to pre nich veľká zábava. Okrem toho boli pripravené aj rôzne súťaže ako napr. stoličkový tanec, balónový tanec- ktorej dvojici spadne balón skôr, preskakovanie švihadlom a pod.

P1012000

Samozrejme nechýbalo občerstvenie a keďže žiadna oslava narodenín sa nezaobíde bez torty ani tu našu oslavu sme nemohli osláviť bez nej, deti si na nej pochutnali.

Po skončení country bálu sa začala oficiálna časť oslavy narodenín pre dobrovoľníkov a pozvaných hostí a priateľov Loďky nádeje. Pozvanie od nás prijali i zástupcovia samospráv a občianskeho združenia : zástupca starostky mestskej časti Košice Nad jazerom pán Bernard Berberich  a poslankyňa miestneho úradu mestskej časti Košice Nad jazerom pani Lucia Kleinová, vedúca oddelenie kultúry z mestskej časti Košice paní Ildikó Szegedyová , vedúca oddelenie kultúry z mestskej časti Košice Juh a to paní Tragalová, zástupca arcidiecéznej charity Košice Martina Mačingová, predseda združenia Castelum Cassovia o.z Ľuboš Porada. Ďakujeme všetkým menovaním aj nemenovaním, že sa zúčastnili našej akcie.

P1011677

Pre všetkých bola pripravená prezentácia o našom občianskom združení a jeho činnosti, po prezentácii sa mohli hostia občerstviť.

Chceme sa veľmi pekne poďakovať sponzorom, bez ktorých by sa táto akcia neudiala: Tesco Košice -Hlavná ulica za občerstvenie na oslavu narodenín, firme  Labaš s.r.o. za poukážky, Mestskej časti Košice – Západ za finančnú podporu na nákup odmien a sladkostí pre deti.  Veľké poďakovanie patrí aj dobrovoľníkom Loďky nádeje, ktorí sa podieľali na prípravách podujatia, a vymýšľaní celého programu pre deti.

Oslavou druhých narodenín sme uzavreli druhý rok pôsobenia a odplavili sa na loďke nádeje do tretieho roku, v ktorom  sa je opäť na čo tešiť.

Ďalšie fotky nájdete tu click FB1 FB2

Článok:

Tomáš Gargalik, Natália Ferková

By |2016-05-17T00:52:50+00:0017 mája, 2016|Nezařazené|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment