14.11.2015 AQUAPARK TATRALANDIA

//14.11.2015 AQUAPARK TATRALANDIA

14.11.2015 AQUAPARK TATRALANDIA

Dňa 14.11.2015 organizovalo občianske združenie Loďka nádeje celodenný výlet do aquaparku Tatralandia pre deti z detských domovoch, krízových centier a pre deti zo sociálne slabších rodín. Tentokrát dostali možnosť zúčastniť sa výletu s deťmi aj rodičia za výhodných podmienok.
Túto možnosť využili tri rodiny s deťmi. Podujatia sa zúčastnilo 19 deti a 6 dospelých, ktorí dozerali na deti a tiež sa zabávali s deťmi.


Stretnutie bolo v ranných hodinách v priestoroch železničnej stanice, kde sme počkali na deti a rodičov. Keď sme už boli všetci, tak sme nastúpili na náš vlak, kde sme mali zakúpené miestenky pre deti. Cesta ubehla rýchlo, deti raňajkovali alebo hrali hry, ktoré sme im doniesli. Po vystúpení z vlaku nás čakali taxíky, ktoré nás odviezli smerom do aquaparku Tatralandia. V aquaparku sme sa všetci rýchlo prezliekli, keďže deti sa už nevedeli dočkať a okamžite skočili do vody v bazénoch. V aquaparku bolo príjemne teplo a bazény boli naplnené teplou vodou. S deťmi sme prešli všetky zákutia aquaparku. Deti sa vybláznili na toboganoch a aj v bazénoch. Niektoré deti sme aj učili základy plávania. Na obed sme boli v reštaurácii, kde nám prevádzkovateľ dovolil jesť aj vlastné jedlo a tak isto nám predal lacnejšie- za 1 € a väčšie porcie hranoliek , ktoré sa aj odložili na cestu do vlaku. Celí deň ubehol veľmi rýchlo, všetci sme si to užili na plno, deti si odniesli domov kopec zážitkov, veď boli prvýkrát v aquaparku a ešte sa nikdy nekúpali v zime. Chceme sa poďakovať Slovenským železniciam, že nám umožnili pre dospelých bezplatnú prepravu vlakom, aj aquaparku Tatralandia za zvýhodnené vstupné pre rodičov, ďakujeme mestskej časti Nad jazerom a Dušanovi Gažimu z CHARITY TOUR za finančnú podporu, bez ktorej by sa nemohol tento výlet uskutočniť. Ďakujeme rodičom a dobrovoľníkom pri dozore deti aj pri tvorení dobrej atmosféry na výlete.

By |2015-11-17T19:58:35+00:0017 novembra, 2015|Nezařazené|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment