YouTube Camp

/YouTube Camp
YouTube Camp2021-06-15T13:41:24+00:00

Youtube Camp 2021 Prašník

Výpredaj posledných miest 1 turnus.

V prípade plateného testovania garancia zníženie ceny tábora za cenu testu / dohoda.

Máme informácie s ministerstva že by to malo byt za podobných podmienok ako minuli rok a to bolo bez testovania. Ako vyjde vyhláška budeme informovať rodičov.

Obe turnusy sú vypredané ale berieme náhradníkov ak by niekto vypadol zrušil tábor.

Prípade záujmu o 1 alebo 2 turnus vyplňte prihlášku na 90% sa určite dostanete na tábor máme pár miest ktoré nie sú vyplatené a konči termín do kedy treba zaplatiť tábor. Hneď ako miesto sa uvoľni Vás budeme kontaktovať.

Prihláška na vyplnenie klikni na odkaz – Prihláška

Ubytovanie: Rekreačné zariadenie Prašník

Stredisko sa nachádza v  samom srdci Myjavských kopaníc. Polohou je situované bezpečne mimo obce a rovno uprostred lesa. Rekreačné zariadenie Prašník je iba 15 km od Piešťan, 10 km od Štefánikovej mohyly v Brezovej pod Bradlom a 100 km od Bratislavy. V blízkom okolí sa nachádza veľa hradných zrúcanín, vodných nádrží, konských fariem a cyklotrás, ktoré robia zariadenie vhodným na aktívny oddych a relax.

Rekreačné zariadenie disponuje 2 až 6-lôžkovými izbami v turistickom štandarde   s celkovou kapacitou 130 lôžok. Ubytovanie je rozdelené na hlavnú budovu, dolný pavilón. K dispozícii je klimatizovaná veľká jedáleň s kapacitou 90 osôb, bar a krásna letná terasa s kapacitou 20 miest. V areáli rekreačného zariadenia je multifunkčná spoločenská sála, 2 vonkajšie bazény (kruhový bazén s priemerom 6,5m a hĺbkou 1,4m a klasický bazén 6 x12m a hĺbkou 1,1m). K dispozícií je aj ihrisko na plážový volejbal, pieskovisko, trávnaté ihrisko, stolný tenis,

Tábor sa uskutoční v dvoch termínoch:

1.   03.07 – 10.07.2021 Rekreačne zariadenie Prašník Dúbrava (Počet voľných miest 4)

(pre tento turnus sú zatiaľ potvrdení youtuber Jancucik, Linduš Styles, Nibuška a George

2.   07.08 – 14.08.2021 taktiež v lokalite RZ Prašník Dúbrava (Počet voľných miest 2)

(pre tento turnus sú zatiaľ potvrdení  títo youtuberi FiFqo, George, Nibuška, Miško, Cristie)

Youtube Camp je pre deti a mládež od 9 do 16 rokov.

Deti od 7 do 9 rokov sa môžu zúčastniť tábora iba v prípade, že sa zúčastní aj ich súrodenec alebo kamarát.

Príchod na tábor je v sobotu od 16:00 hod., odchod v sobotu do 10:00 hod.

Máme tú najlepšiu cenu Youtuberského tábora na Slovensku a navštevuje ho najviac youtuberov.

Rok 2021 prejde viacerými zmenami: nový program, animátori z roku 2020, lepšia technika na natáčanie a strih, noví youtuberi,

ponúkame možnosť zapožičania si našej profesionálnej techniky na natáčanie a strihanie videí, absolvujeme špeciálne výlety, nový VIP program, a mnoho iného…

Zaži originálne letné prázdniny, natáčaj profi videá a zverejni ich do sveta! Spoznaj začínajúcich detských, ale aj skúsených youtuberov, ktorých baví svet internetu, videí a hier. Tvoja šanca na prázdninový PRIME TIME je tu!

Program zabezpečia skúsení animátori v spolupráci s youtubermi. Na každý deň pripravíme tematický workshopzameraný na svet youtubu, natáčania a strihu a taktiež ohľadom bezpečnosti na internete.

Budeme točiť sketche, challenge, pranky, vlogy a rôzne táborové videá. Taktiež natočíme videá z našich reálnych akčných dobrodružstiev a aktivít. Dones si svoj mobil a inú techniku, ktorú máš. Tvoriť a natáčať budete v malých skupinkách. Spoznáš pri tom nových kamarátov, ktorých tiež baví youtube.

A to nie je všetko! Zažiješ tu hry ako Baby proti chalanom, či táborovú olympiádu, ktorá preverí tvoje schopnosti. Zabávať sa budeš pri spoločenských hrách Partička, aktivity, alias atď... Spoločné zimomriavky zažijeme pri nočnej hre, kde si preveríš svoju odvahu a vytrvalosť. Kreatívni sa vybláznia na tvorivých dielňach. Ponúknuť ti vieme všetko, ale čo ti môžeme 100% zaručiť, sú letné prázdniny plné zábavy, nových kamarátstiev, hier, súťaží, humoru a každodennej dobrej nálady.

Stretneš sa s youtubermi, ktorí sa podelia o svoje skúsenosti a poskytnú svoje rady pre začínajúcich mladých youtuberov. Budeš natáčať, strihať, postovať a streamovať videá. Naučíš sa lepšie poznať rôzne oblasti youtubu ako vlog, prank, DIY videá a mnoho iných. Dozvieš sa, čo na inetrnet patrí a čomu sa radšej vyvarovať.

Pozvaní Youtuberi sú: George, Fifqo, Linduš Styles, Miško, Nibuška, Jancucik, Klarisa, Annie Camel, TriColor Cat, Lollipopz, Duklock, Asimister, Evžen a možno aj iní.

Neváhaj a pridaj sa k nám, pretože TY medzi nás patríš.

Program:

 • Natáčanie videa a spracovanie videa (strihanie, editácia)
 • Tematické workshopy pod vedením populárnych youtuberov
 • Voľný čas na diskusie s youtubermi, fotenie, natáčanie vlastných videí
 • Rádio YouTube Camp
 • YouTube Camp TV
 • Diskotéky
 • Kúpanie  v bazéne
 • Táborové hry
 • Športová olympiáda
 • Tajomná nočná hra
 • Táborák
 • Vodné hry
 • Výlet na farmu Etelka
 • Špeciálny výlet  1. turnus na Zoo Farma Nový Zéland Modrová a Park miniatúr Podolie.
 • Špeciálny výlet 2. turnus na Hrad Čachtice a Park Miniatúr Podolie.

Program sa môže meniť podľa aktuálneho počasia a podmienok.

Cena tábora 1 turnus 259 € + darček merch

Výpredaj posledných miest 1 turnus pri prihlásený súrodencov alebo kamarátov cena pri spoločnom prihlásený 2 deti cena 229€ / dieťa pri prihlásený 3 a viac deti cena 220€ / dieťa . V cene je už zahrnuté táborové tričko a výlet. Akcia platí do vypredania tábora.

Cena tábora 2 turnus 269 € + darček merch

Pre deti, ktoré sa už niekedy zúčastnili našich táborov platí cena 239 Eur

VIP stretnutie s Jancucik vypredané

Zľavy:

 • Súrodenecká zľava 20€
 • Zľava účastník tábora – Mate už prihláseného kamaráta na tábore napíšte nám a získate zľavu 30€

V cene je zahrnuté:

 • 8 x ubytovanie hlavná budova (8 dní/7 noci)
 • Strava a pitný režim 5 x denne
 • Program, materiál a technika k natáčaniu a strihaniu
 • Animátori a zdravotník
 • Youtuberi
 • Špeciálny výlet
 • Táborové tričko
 • Výlet do okolia
 • Zapožičanie na strihanie videa: MacBook, GoPro kameru, stabilizátor, statív, držiaky na mobil
 • Prezdielanie wifi  hotspot, pre potrebu natáčania videa
 • Bazény

Dobrovoľné doplatky za tábor:

 • Špeciálny výlet 20 Eur od 25.5 zahrnutý v cene.
 • Spoločná doprava na tábor z Bratislavy a Košíc od 10 Eur, podľa záujmu
 • VIP stretnutie s youtuberom Jancucik, Cristie, NIbuška, Miško a FiFqo + jeho merch 50 Eur ( na každého youtubera 10 detí.)*

*VIP stretnutie s obľúbeným youtuberom:

Možnosť vybrať si jedného obľúbeného youtubera, ktorí sa zúčastní tábora a mať s ním VIP stretnutie pre max 10 detí. VIP stretnutie bude počas obedňajšej prestávky.

Na stretnutí s youtuberom sa budú môcť ako prví fotografovať, získať podpis, natočiť spoločné video alebo tik tok, spoločne si zahrať na ps4 Just dance alebo inú vybranú hru, budú mať osobnejšie rozhovory s youtuberom  v menšej skupinke detí+ dostanú aktuálny merch daného youtubera.

Doprava: 

Vlastná alebo spoločná z Košíc alebo Bratislava

Doprava je individuálna, avšak v prípade väčšieho záujmu (minimálne 5 detí) z rovnakého mesta, vieme dopravu zabezpečiť.

Cena je od 10€ do 30€ a bude závisieť od počtu detí a miesta nástupu.

Cena za dopravu môže byť nižšia, v prípade väčšieho záujmu účastníkov.

Všeobecné podmienky:

 1. Prihláška

Prihlásiť sa a rezervovať miesto na youtube pobytovom tábore, si môžete najneskôr do 1.7.2021 1. turnus, a do 31.07.2021 2. turnus, emailom na adresu: lodka.nadeje@gmail.com.

Pre overenie ceny tábora nás kontaktujte alebo pre uplatnenie zľavy.

Ak do 5 dni neuhradíte tábor alebo zálohovú platbu rezervácia zaniká, v prípade neskoršej platby prosím o informovania inak budete musieť opäť poslať prihlášku.

Prihláška na vyplnenie klikni na odkaz – Prihláška

Po uhradení rezervačného poplatku Vám príde potvrdzujúci email a informácie o uhradení platby a prihlášky.

Kapacita je obmedzená. Na jeden turnus maximálne 60 detí, preto si rezervujte miesto čím skôr. Po zaslaní emailu Vám pošleme prihlášku. Po vyplnení a odoslaní prihlášky, bude vaša rezervácia potvrdená e-mailom. 15.06.2020 Vám zašleme podrobnejší program tábora a organizačné pokyny.

Zálohová platba a platba na splátky

Záloha za tábor je 50 Eur so splatnosťou do 5 pracovných dní od potvrdenia rezervácie. Doplatok je splatný najneskôr 14 dní pred začiatkom tábora. Platbu za tábor je možné uhradiť aj v splátkach. Výška splátok sa určí po dohode.

 1. turnus vyplatený tábor do 5 pracovných dni.
 2. turnus vyplatený do 1.7.2021 alebo minimálne 50% doplatok do 15.7.2021

Prosím pre platbu cez Slovensku poštu prosím prepošlite doklad o úhrade pre rýchlejšie zaradenie platby.

Rekreačný poukaz

Sme partnerom firmy Benefit Plus, ktorá pôsobí na Slovensku aj v Českej republike. Jej partnermi sú tiež rôzne firmy ako Coca Cola, Pepsi, Accenture, Siemens, Orange, TV Markíza, Ikea, Tatra Banka alebo KIA Motors Slovakia. či iné. Zamestnanci partnerských firiem vedia cez ich aplikáciu využiť rekreačný poukaz na naše letné tábory. Ak pracujete vo firme, ktorá nie je ich partnerom, môžete využiť rekreačný poukaz na základe vystavenej faktúry, ktorú odovzdáte vo vašej práci. Ak sa chcete zúčastniť našich táborov a máte špeciálny systém využívania rekreačných poukazov napíšte nám. V prípade otázok nás kontaktujte.

Storno poplatok

Do 31.03.2021, vám vieme zaručiť 100% vrátenie zaplatenej sumy. Od 31.03.2021 je 50€ ako storno poplatok.

Ak nastane zrušenie tábora organizátorom zaručujeme 100% vrátenie peňazí.

V prípade, že dieťa nemôže nastúpiť na pobytový tábor z akýchkoľvek dôvodov a nenájdete za neho náhradu,  bude poplatok za tábor vrátený po odpočítaní storno poplatku v hodnote 50€ z celkovej ceny tábora. Stornovať tábor sa dá max. 3 týždne pred začiatkom tábora. Potom je najlepšie nájsť za vaše dieťa náhradu. Peniaze sa v takom prípade nevracajú, z dôvodu  predplatenia záloh za tábor.

Prípade dovolenky alebo inej rodinnej zmeny je možnosť presunúť na iný turnus alebo nájdenie za seba náhrady.

V prípade náhlej choroby alebo úrazu vrátenie peňazí.

Postup

Poslať nám Lekársku správu, žiadosť o vrátenie peňazí, doklad s účtu o zaplatení tábora.

Do 30 dni od podania žiadosti sa vám vrátia peniaze.

Sme partnerom Európskej poisťovní.