Školy v prírode s Loďkou nádeje

/Školy v prírode s Loďkou nádeje
Školy v prírode s Loďkou nádeje2023-01-11T19:29:49+00:00

Animačné programy pre školy v prírode a lyžiarske kurzy, školské pobyty 

Vážené ubytovacie zariadenia, školy a cestovné kancelárie

Občianske združenie Loďka nádeje ponúka pre materské školy, základne školy aj gymnázia Školy v prírodeLyžiarske kurzy a školské pobyty.  Prinášame vášmu zariadeniu doplnok pre školské aj mimo školské pobyty. V tomto školskom roku sme pre Vás pripravili pestrú a kvalitnú ponuku animačných programov pre všetky vekové kategórie, ktoré sú zárukou Vašej spokojnosti.

Nech sa páči, prezrite si naše animačné programy.

Stačí si vybrať a to ostatné už zariadime my.

Tešíme sa na Vás!

Občianske združenie Loďka nádeje – Váš spoľahlivý partner!

Všeobecné informácie

Animačný program: Využite príležitosť a zabezpečte si animačný program a Vaše Zariadenie tak dostane ihneď iný rozmer! Venovať sa deťom budú s radosťou a nadšením naši vyškolení a skúsení animátori. Pripravia pestré a zaujímavé aktivity. Poskytneme aj kompletný materiál potrebný na ich realizáciu programu.

Cena: Každá ŠvP, Lyžiarky kurz alebo školský pobyt s Občianskym združením Loďka nádeje má už v základnej cene zahrnuté 1 animátor na 15 deti, materiál na animáciu, odmeny pre deti, animácie od prvého do posledného dňa pobytu. Ceny sú uvedené s DPH.

Cenovú ponuku vám vypracujeme a pošleme pri zaujme o animácie ŠVP.

Všeobecné informácie k animačným programom OZ Loďka nádeje

Animačný program je rozdelený na poobedný program a na večerný program . Celý program aj harmonogram sa realizuje po dohode s učiteľmi a animátormi. Každý animátor má na starosti od 10 do 15 detí.

Poobedný program je väčšinou vo vonkajších priestoroch (v závislosti od počasia). Sú to zvyčajne tímové, loptové hry, workshopy, tvorivé dielne.

Večerný program obsahuje zvyčajne vyhodnotenie dňa, odovzdávanie a čítanie pošty, diskotéka, mini-disco show.  Animátori učia deti ľahké tance na známe aj menej známe pesničky. Pripravené majú pre deti hry, kvízy, talentovú súťaž aj rôzne vedomostné hry.

Animátori môžu mať podľa dohody zodpovednosť aj za budenie detí, rozcvičku, bodovanie izieb, bodovanie stolov. Môžu tiež zorganizovať výlet, túru alebo sa na požiadanie učiteľa zúčastnia spoločného výletu.

Naši animátori sú skúsení, zodpovedný a pravidelne absolvujú školenia zamerané na animačné programy. Každý animátor je pred nástupom na ŠVP alebo LK riadne pripravený na daný program, ktorý si škola vybrala.

V prípade nespokojnosti alebo akéhokoľvek podnetu v súvislosti s animačným programom alebo jeho realizáciou Vás prosíme, aby ste nás ihneď kontaktovali, aby sme daný podnet bezodkladne riešili.

Všetky animačné programy, ktoré ponúkame máme overené v školách v prírode v školskom roku 2016/2017, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022

S radosťou pre Vás a Vaše deti zabezpečíme zábavnú a originálnu Školu v prírode, Lyžiarsky kurz alebo školský pobyt.

Spolupracujeme CK Fany, CK Elán, CK Detská rekreácia, Rekreačné zariadenia s r. o, Hotel Plejsy Krompachy, Penzión Kamzík Ždiar, Hotel Eufória Vysoké Tatry.

Ak idete na ŠVP hore spomínane zariadenia a CK vyžiadajte si cez tieto cestovne kancelárie animácie od Loďky nádeje.

Stačí si vybrať…

V prípade záujmu o  animačný program kontaktujte emailom alebo telefonicky predsedu OZ Loďka nádeje. Následne si dohodneme osobné stretnutie.