Prosíme pomôžte rodine sa postaviť na nohy.

//Prosíme pomôžte rodine sa postaviť na nohy.

Prosíme pomôžte rodine sa postaviť na nohy.

Dňa 07.08.2015  sa stala veľká tragédia pre rodinu H. otec a manžel (43 ročný), troch krásnych dcér, hlavný živiteľ rodiny  si zobral život obesením. Opil sa a prehral automate celu výplatu, ktorá bola na vyplatenie podnájmu aj na spoločnú dovolenku na ktorej sa posledných dňoch dohadovala cela rodina. Nechal manželku a deti bez peňazí a bez vyplateného najmú. Prečo to urobil nikto nevie. Všade je veľa otáznikov, že prečo si tak kruto siahol na život. Pretože každý problém sa dá vyriešiť.

Manželka je nezamestná ale chodí po brigádach a hľadá si pracú ale jej mesačný prijem je pohyblivý stále sa pohybuje okolo 200 až 300 € ale za podnájom mesačne platia 350 €. Jej dve dcéry študujú na strednej škole a najstaršia dcéra žije s priateľom a dieťaťom.

 

Už sa im začalo dariť a vedeli zo spoločného príjmu zaplatiť všetko. Vyzeralo to, že nastali dobre časí, ale v sekunde sa zmenilo všetko a rodina nevie čo bude ďalej. Kladu si otázky z čoho zaplatia podnájom? Čo budú jest? Za chvíľku škola a čo kúpi deťom, aby sa nemuseli hanbiť.

 

Preto sa obraciame k Vám a prosíme Vás o pomocnú ruku, ktorá pomôže tejto rodine sa postaviť na nohy a naštartovať ich do nového života. Rodina potrebuje na začiatok nejaké peniaze na jedlo, hygienu, zakúpenie veci deťom do školy, nájdenie nového lacnejšieho podnájmu. Ďakujeme vopred každému kto nám pomôže či finančne alebo zdieľaním tejto  výzvy na pomoc.

help-someone-quit-smoking

 

Vaše príspevky môžete posielať na č. účtu   2100600758/8330 Fio Banka. Pre viac informácii nás kontaktujte emailom alebo telefonicky.

By |2015-08-09T21:44:15+00:009 augusta, 2015|Nezařazené|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment