Narodeninová párty občianskeho združenia Loďka nádeje a jej Klubu Štvorlístok.

//Narodeninová párty občianskeho združenia Loďka nádeje a jej Klubu Štvorlístok.

Narodeninová párty občianskeho združenia Loďka nádeje a jej Klubu Štvorlístok.

Vo štvrtok, 4. mája sa vo Výmenníku Važecká uskutočnila narodeninová párty občianskeho združenia Loďka nádeje a jej Klubu Štvorlístok.
 
Úvodom sme si zopakovali všetky podujatia, ktoré sa odohrali v rámci Loďky nádeje – či už išlo o ples Frozen, kde boli dievčatá Elzy a chlapci princovia alebo výlet pre sociálne slabšie deti na Liptov. Sme radi, že občianske združenie je súčasťou komunít vo Výmenníkoch, preto sme mu zaželali všetko najlepšie a radosť z neho neskrývajú ani ľudia ako Otto Brixi, či starostka MČ Košice – Nad jazerom, Lenka Kovačevičová. Tá dodala:
 
“V prvom rade by som chcela poďakovať za ľudí, ako je Tomáš Gargalík. Som veľmi rada, že toto občianske združenie pôsobí v našej mestskej časti. Loďka nádeje na Jazero nepriniesla len nádej pre deti zo sociálne slabších rodín, ale aj zmysluplné a aktívne využívanie voľného času. Priniesla aj radosť, úsmev a zábavu. Želám vám veľa úspechov, nech sa vám darí a nech nám prinášate ešte veľa krásnych akcií.”
Loďka nádeje sa vo Výmenníku postarala o bohatý program – atmosféru rozprúdili okrem iného aj tanečnice zo skupiny G mini, maľovalo sa na tvár, hral sa Xbox, pripravené bolo aj skvelé občerstvenie a deti mali o zábavu postarané. Tak, ako sa patrí.
Autor: Richard Končol
http://lodkanadeje.rajce.idnes.cz/Narodeninova_oslava/
By |2018-08-15T12:26:00+00:0013 mája, 2017|Nezařazené|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment