Staň sa členom klubu Štvorlístok

//Staň sa členom klubu Štvorlístok
Staň sa členom klubu Štvorlístok2018-11-23T20:15:02+00:00

Ešte nie si členom? Tak neváhaj a pridaj sa k nám do klubu Štvorlístok.

Organizujeme pre deti a mládež pobytové tábory, víkendové pobyty a rôzne kultúrne akcie na Mikuláša, Deň detí, karnevaly či športové podujatia. Chodíme na hokejové zápasy, jednodňové výlety do Tatier, aquaparkov, cirkusov, ZOO. Spoznávame hrady a zámky, jaskyne a rôzne iné. Nevynechaj ani naše zábavné popoludnia, ktoré sa konajú počas celého roka vo výmenníku Važecká v Košiciach a sú plné súťaží a hier na rôzne témy!

Členstvom v Klube Štvorlístok získaš rôzne výhody a zľavy na výlety či podujatia, ktoré organizuje Občianske združenie Loďka nádeje. Môžeš sa zúčastniť výletov, akcií a pobytových táborov s výraznou zľavou od 50% až do 70%. Okrem toho sa môžeš bezplatne zúčastniť kultúrnych podujatí na ktoré získame vstupenky.

Vstup do Klubu Štvorlístok je pre členov neobmedzený na všetky naše zaujímavé a pestré akcie, ktoré organizujeme počas celého roka od jari až do zimy. V Klube štvorlístok majú naši členovia zadarmo občerstvenie, k dispozícii hry aj všetky pomôcky pre rôzne aktivity či tvorivé dielne.

Členský poplatok je 20 Eur na jeden rok. Zaži s nami kopec dobrodružstiev a zábavy!

Tak neváhaj a pridaj sa k nám! Čakáme na tvoju prihlášku. Kontakt

Tešíme sa na teba

LN-clen-klubu