Fantasy camp

/Fantasy camp
Fantasy camp2021-07-28T19:51:06+00:00

Chceš zažiť jedinečné prázdniny a vychutnať si leto?

Túžiš spoznať nových kamarátov a získať nezabudnuteľné zážitky?

Máš v sebe športového ducha?

Vyber si z ponuky letných táborov, ktoré organizuje Loďka nádeje.

Zažiješ leto plné zábavy, dobrodružstiev a súťaženia v duchu fair-play, kreatívne hry, tvorivé dielne, zábavu, športové hry, či výlety do neprebádaných oblastí, ale aj zaslúžený relax a kúpanie v bazéne. Oddýchneš si v čarovných zákutiach slovenskej prírody, kde si dokonale vychutnáš svoje prázdniny. Tak neváhaj a prihlás sa na letný tábor Loďky nádeje.

Fantasy Camp je pre deti od 6-14 rokov. Príchod na tábor je v nedeľu okolo 16:00 a odchod v sobotu okolo 10:00.

Tábor je len pre 50 deti.

Fantasy camp 2021

Uvoľnilo sa nám jedno miesto pre dievča

Prihláška na vyplnenie klikni na odkaz – Prihláška

Termín:15.8 – 21.8.2021 Kysak (20km od Košíc – 20km od Prešova)

Máš rád filmy Harry Potter a kúzla?

Zaujímaš sa o divadlo a tanec?

Chceš sa stať na chvíľku youtuberom a natáčať rôzne videá, či sa dokonca stretnúť s ozajstným youtuberom?

Máme pre Vás skvelý Fantasy tábor a 3 úžasné oddiely, na ktorých sa budete venovať tomu, čo Vás baví. 

Kysacká škola čarovania

Youtube camp Kysak

Tanečno-dramatický camp

Zaži Kysackú školu čarovania, kde si vyrobíš vlastný prútik, metlu, naučíš sa rôzne  kúzla, vyrobíš magické lektvary a mnoho ďalšieho.

Pre všetkých tanečníkov ľudového a moderného tanca, či mladých hercov je pripravený tanečno-dramatický oddiel. Naučíte sa nové tance,  nacvičíte super divadielko a stanú sa z vás herci tábora.

V Youtubovom oddiele sa stretnete s ozajstným youtuberom, ktorý Vám prezradí niečo o sebe, ale aj o natáčaní a strihu. Budete natáčať videá na rôzne témy. Vyskúšate si, ako byť youtuberom spolu so základmi strihania a točenia.

Navštíviť Youtube Camp Kysak prídu youtuberi Miško a Cristie ktorý strávia na tábore deň.

Youtuber George bude s Vami celí týždeň.

V každom oddiele bude maximálne 15 detí. Každý účastník, ktorý sa prihlási na Fantasy camp si vyberie jeden oddiel, ktorý sa mu páči najviac. Program je rozdelený na dve časti. Doobeda je každé dieťa vo svojom oddiele, kde sa budú venovať téme, ktorú si vybrali. Poobedňajší a večerný program je spoločný.

Na poobedňajšom programe budú oddiely súťažiť medzi sebou a získavať body pre svoj oddiel. Na konci tábora získajú odmeny.

Tábor je vhodný pre deti, ktoré navštevujú základnú školu od  6 do 14 rokov.

V prípade, že ide dieťa prvý krát na tábor odporúčame, aby išlo s kamarátom alebo súrodencom. 

Ubytovanie: Zariadenie- Škola v prírode Kysak

Ubytovanie je v ubytovni Škola v prírode, ktorej zriaďovateľom je Košický samosprávny kraj. Leží medzi dvoma veľkými krajskými mestami – Košicami ,ktoré sú vzdialené 20 km, a Prešovom, vzdialeným cca 20 km. Sme teda na pol ceste z centra týchto dvoch miest, z ktorých sa k nám autom dostanete za 20 minút po diaľnici , alebo” starej prešovskej ceste”

Určite už mnohí z Vás cestovali vlakom z Košíc smer Kysak. Hneď neďaleko, 2,5 km za obcou Kysak v smere na Malú Lodinu, sa ukrýva už na pohľad príjemné školské ubytovacie zariadenie, na úpätí Slovenského rudohoria v  prírodnej rezervácii Humenec v mini regióne Ružín, pri rieke Hornád.

Program:

 • Kysacká škola čarovania
 • Fantasy camp hľadá talent
 • Tvorivé dielne
 • Tanečné tréningy ľudového a moderného tanca
 • Divadelné workshopy
 • Natáčanie videí a strih
 • Green Screen štúdio
 • Vodné hry
 • Jazda na koni
 • Youtuberi
 • Výlet do okolia
 • Športová olympiáda
 • Diskotéky
 • Game zóna PS4

Cena: 199 Eur

V cene je zahrnuté:

 • 6 x ubytovanie (7 dní/6 nocí)
 • Strava a pitný režim 5 x denne
 • Program, materiál a technika k natáčaniu a strihaniu
 • Animátori a zdravotník
 • Youtuberi
 • Jazdenie na koni
 • Táborové tričko

Doprava:

Vieme zabezpečiť autobusovú dopravu  z mesta Košice a Prešov za doplatok, ale podmienkou je, že z daného mesta musí ísť minimálne 20 detí.

Všeobecné podmienky:

 1. Prihláška

Prihlásiť sa a rezervovať si miesto na Fantasy camp 2021 Kysak pobytový tábor môžete najneskôr do 1.8.2021, emailom na adresu: lodka.nadeje@gmail.com kde vám pošleme odkaz na prihlášku, alebo priamo na našej webovej stránke www.lodkanadeje.eu

Kapacita je obmedzená. Na 1 turnus môžeme zobrať 50 detí, preto si rezervujte miesto čím skôr. Po vyplnení a odoslaní prihlášky, bude vaša rezervácia potvrdená e-mailom. 1.8. 2021 vám pošleme organizačné pokyny.

 • Zálohová platba a platba na splátky

Záloha za tábor je 50 Eur so splatnosťou do 5 pracovných dní od potvrdenia rezervácie. Doplatok je splatný najneskôr 14 dní pred začiatkom tábora. Platbu za tábor je možné uhradiť aj v splátkach. Výška splátky sa určí po vzájomnej dohode.

Rekreačný poukaz

Sme partnerom firmy Benefit Plus, ktorá pôsobí na Slovensku aj v Českej republike. Jej partnermi sú tiež rôzne firmy ako Coca Cola, Pepsi, Accenture, Siemens, Orange, TV Markíza, Ikea, Tatra Banka alebo KIA Motors Slovakia. či iné. Zamestnanci partnerských firiem vedia cez ich aplikáciu využiť rekreačný poukaz na naše letné tábory. Ak pracujete vo firme, ktorá nie je ich partnerom, môžete využiť rekreačný poukaz na základe vystavenej faktúry, ktorú odovzdáte vo vašej práci. Ak sa chcete zúčastniť našich táborov a máte špeciálny systém využívania rekreačných poukazov napíšte nám. V prípade otázok nás kontaktujte

 • Storno poplatok

50€ je storno poplatok

V prípade, že dieťa nemôže nastúpiť na pobytový tábor z akýchkoľvek dôvodov a nenájdete za neho náhradu,  bude poplatok za tábor vrátený po odpočítaní storno poplatku v hodnote 50€ z celkovej ceny tábora. Stornovať tábor sa dá max. 2 týždne pred začiatkom tábora.

*V prípade pandemických opatrení Vám bude vrátená celá zaplatená suma.